dasheds
polygon
triangle
Telif Hakkı © Web Factory. Altın Dijital Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır.
objeler
dasheds
polygon
triangle

Web Factory Dijital Hizmetler

Dijital dünyada varlığınızı başarıyla sürdürebilmeniz için sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve markanızı bir üst seviyeye taşımak için çeşitli çözümler sunuyoruz.

Müşterilerinizle Etkileşimi Artıracağınız Çözümlerimiz

Dijitalleşme süreçlerinde çözüm ortaklığı yaptığımız markalara, kullanıcı deneyimi odaklı tasarım, yazılım geliştirme ve dijital pazarlama alanlarında çözümler sunarak müşterileri ile etkileşimde bulunabilecekleri ürünler geliştiriyoruz.

UX / UI Tasarım
UX (Kullanıcı Deneyimi) ve UI (Kullanıcı Arayüzü) tasarım hizmeti kullanıcıların ürününüzle daha olumlu bir deneyim yaşamasını ve daha fazla etkileşimde bulunmasını sağlamak için kullanılır. Kullanıcı arayüzünün yaratıcı ve kullanıcı dostu bir şekilde tasarlanması, renk şemaları, yazı tipleri, düğme stilleri ve diğer görsel öğelerin oluşturulmasını içerir.
Yazılım Geliştirme
Yazılım geliştirme süreçlerimiz tamamen müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek oluşturduğumuz her firmaya özel geliştirilmiş çözümlerdir. Analiz ettiğimiz bilgileri stratejik planlamalar ile projelendirerek geliştirdiğimiz yazılım projeleri müşterilerimizin kurumsal yapılarını güçlendirerek operasyonel işlerin dijital dünyada yer alması neticesinde, kaynak ve maliyet tasarufu sağlamaktadır.
Dijital Pazarlama & SEO
Dijital dünyada varlığınızı başarılı şekilde sürdürebilmeniz, yükselebilmeniz için sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve erişilebilirliğinizi yükseltebilmek için çeşitli pazarlama ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) stratejileri geliştiriyoruz.
Teknoloji Danışmanlığı
Teknolojiyi seviyor ve yakından takip ediyoruz geliştirdiğimiz projelerde iş ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlayarak en uygun teknolojileri ve çözümleri seçmenize ve bu teknolojilerin etkili bir şekilde uygulanmasına yardımcı oluyoruz.